GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток

FAQ

У розділі поширених запитань Ви знайдете відповіді на найчастіші запитання користувачів

Що таке GUP і чому мені варто їм скористатися
Global Ukrainian Portal - унікальний сервіс, користувачі якого беруть і здають в оренду абсолютно будь-які речі. Щоб заощадити на речі, яка знадобиться нам всього один раз, не потрібно чекати розпродажів, просити у продавців знижку або купувати раніше вживану. Оренда товарів - новий крок до більш розумного і раціонального способу життя, який вже вибрали Америка, Австралія, Японія і більшість країн Європи.
Чому необхідна реєстрація
Ми прагнемо до того, щоб основою всіх угод були чесні й довірливі відносини між орендодавцем та орендарем, тому реєстрація потрібна для додаткової гарантії в безпеки угоди для обох сторін.
Що можна брати в оренду
На порталі GUP доступна оренда абсолютно будь-якого рухомого і нерухомого майна, від дрібних інструментів і дитячих іграшок до автобудинків і вертольотів. Діліться своїми речами з іншими, щоб трохи підзаробити і дати речам друге життя. Приєднуйтесь до GUP і зовсім скоро Вам буде доступна можливість "орендувати" не тільки речі, але й послуги ;)
Яка вартість розміщення товару
Публікація пропозицій на порталі GUP абсолютно безкоштовна, без обмеження за кількістю опублікованих карток товару і прихованих платежів. Незабаром Ви зможете скористатися додатковими платними послугами - підняти в топ і/або виділити його серед інших пропозицій, щоб привабити більше клієнтів.
6. Мою річ пошкодили або не повернули
Ми рекомендуємо Вам брати заставу за товар для запобігання подібних ситуацій, а також детально описувати стан орендованого об'єкта на момент його передачі в користування орендарю, із зазначенням навіть найбільш незначних дефектів. За шкоду, яка робить товар функціонально непридатним, стягується повна вартість застави і/або додаткова сума, встановлена орендодавцем (в разі, якщо початкова застава була заявлена у вигляді документів і інших негрошових об'єктів).
Чи можу я викупити орендований товар
Так, Ви можете викупити орендований товар, якщо орендодавець вказав цю можливість в пропозиції. Якщо не вказав, спробуйте особисто обговорити це з орендодавцем ;)
Що робити якщо я хочу закінчити оренду до обумовленого терміну
Розірвання оренди можливе на будь-якому етапі проведення операції. Все оговорюється персонально з орендодавцем.
Чому моя картка товару не відображається в результатах пошуку
Якщо Ви не знайшли свою картку товару в пошуку GUP, це означає, що вона ще модерується або її відхилено. Перевірте папки "На модерації" і "Відхилені". Якщо Ваша пропозиція активна, але все ще не відображається в результатах пошуку, зверніться в нашу службу підтримки support@corp.gup.ua
10. Чому мою картку товару відхилено модерацією
Якщо Ви не знайшли свою картку товару в папці "Відхилені" - це означає, що вона не пройшла модерацію через порушення Правил публікації і/або містить Заборонені товари. Ви можете редагувати картку товару та повторно відправити її на модерацію. В такому випадку Вашу картку товару буде перенесено в папку "На модерації" в розділ "Мої товари", також вона стане недоступною для показу користувачам порталу, поки не пройде модерацію. Якщо Ви не згодні рішенням модератора, напишіть в нашу службу підтримки support@corp.gup.ua і ми допоможемо вирішити проблему.
Я став жертвою шахрая
Ми хочемо по максимуму захистити Вас від шахрайства та недобросовісних орендодавців, але, якщо Ви все ж зіткнулися з шахрайством будь-якого роду або орендували неякісний товар, Ви можете поскаржитися на нього, натиснувши кнопку "Поскаржитись" на сторінці товару. Наполегливо рекомендуємо не відправляти передоплату на особисту картку орендодавця, а скористатися нашою безпечною системою оплати, щоб уникнути вивертів шахраїв. Також не оплачуйте заставу готівкою до того, як Ви особисто не переконаєтесь в якості орендованого товару.
Як подати на розгляд картку товару? Який термін публікації картки товару
Після реєстрації на сайті (через електронну пошту, або соціальну мережу) Ви можете розмістити товар у відповідній категорії, згідно з Правилами публікації товарів. Після проходження модерації Вашу картку товару буде опубліковано на сайті на необмежений термін, поки Ви будете підтримувати її в актуальному стані.
Чи буду я переплачувати зайве за ваші послуги
Ні. Кожен орендодавець самостійно визначає вартість оренди, а Ви орендуєте річ безпосередньо у власника і платите тільки за час оренди.