GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
ВсіОрендаНовини

Як слід обирати орендовані меблі: кілька порад для вашого помешкання

17 лист 2020

Постійні переїзди та активні зміни певних площ для життя накладають свій відбиток. Кожна оселя, офіс чи майстерня вимагає свого меблювання. Виходячи з цього, ми дамо кілька порад про те, чому оренда м'яких меблів — це здорова альтернатива замість тягати важкі фурнітури щоразу вище.

Порада перша. Оренда меблів недорога та не вимагає переплат. 

Все пізнається у порівнянні. Саме тому орендувати м'які меблі для дому, офісу чи тимчасового використання куди краще. Особливо якщо ви не маєте свого постійного житла.

Порада друга. Обирайте потрібну кількість меблів

Це прозвучить дивно, та більшість беруть меблі абияк. Не розуміючи навіть такої необхідності, як її поставити та як розмістити. Все доволі просто: на один квадратний метр меблювання не повинно йти більше як 2.5 м. Отож порахуйте свою "квадратуру" та вирішуйте точну кількість предметів.

Порада третя. Не забувайте про оренду м'яких меблів

Тут теж все очевидно: обираючи м'які меблі, враховуйте кольорову гамму, розміри, стан меблів, як їх доглядати та час повернення. 

Порада четверта. Не беріть надгабаритні системи меблів

Нинішня постійна реальність переїздів вимагає від вас чіткого розуміння, коли і як потрібні ті чи інші меблі. Тому простіше взяти тільки ті, які мають невеликі габарити.

Головне при оренді меблів — уважно обирати потрібний набір м'яких меблів, який можна знайти на нашому порталі gup.ua.