GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
ВсіОрендаНовини

У Китаї можна орендувати цілий острів за 535 доларів на рік

08 вер 2020

У Китаї пропонують взяти в оренду острів на цілий рік, мінімальна ціна оренди складає 535 доларів на рік. Не такі вже й космічні кошти, погодьтесь. Влада вирішила здавати в оренду понад 500 незаселених островів, які входять до північно-східної провінція Ляонін.


Як ми вже зазначали – мінімальна вартість оренди становить 535 доларів на рік, але є дорожчі варіанти, які обійдуться орендатору в 3,6 мільйона доларів. Морська фауна, екологічні проблеми, наявність пляжів впливають на вартість оренди. Але лише грошима не обійтися, також уряду необхідно презентувати детальний план розвитку острова, забезпечивши при його реалізації збереження навколишнього середовища. Проєкти також повинні відповідати одній з дев'яти категорій, включно з туризмом, сільським господарством, рибальством і міським розвитком.


Кілька островів в провінції Ляонін наразі вже використовуються для туризму, багато з них були перетворені в парки. Найпопулярніший — відомий своїми доглянутими садами та скелястим узбережжям. Інший славиться піщаними та грязьовими пляжами, традиційними пагодами, а також місцевими морепродуктами.