GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
Портал оренди та прокату товарів та послуг
ВсіОрендаНовини

Топ-10 найкрасивіших замків України, які потрібно побачити

15 Nov 2021

Топ-10 найкрасивіших замків України, які потрібно побачити

📌 Замок Шенборнів, Закарпатська область
Неймовірна споруда в дусі романтизму з елементами готики, відмінно збереглася як всередині, так і зовні. Нині є санаторієм, але відкриті для екскурсій, та й по території можна погуляти.

📌 Підгорецький замок, Львівська область
Дуже красива пам'ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко. Мистецькі виставки там переносять наче всіх відвідувачів в минуле 😍.

📌 Олеський замок, Львівська область
Один з найменших за розмірами, але один з найбільш доглянутих замків України. Всередині знаходиться експозиція Львівської картинної галереї. Обов'язково прогуляйся по території, там красиво в будь-який час року.

📌 Кам'янець-Подільська фортеця, Хмельницька область
Ця середньовічна фортеця на скелястому пагорбі вражає величністю та красою: 12 великих веж, міцно укріплені стіни і стародавні реліквії. Особливо ефектно фортеця виглядає ввечері з підсвіткою. До речі, по суботах і неділях у замку водять нічні екскурсії.

📌 Хотинська фортеця, Чернівецька область
Здалеку - неначе ляльковий будинок, а насправді неймовірна велич -висота стін сягає 50 метрів, а товщина — 5 метрів.

📌 Замок Любарта, Луцьк, Волинська область
Це той самий замок, який зображений на 200-гривневій купюрі. Один з найяскравіших зразків української середньовічної оборонної архітектури, котру будували більше чотирьох десятиліть.

📌 Замок Паланок, р. Мукачево, Закарпатська область
Це еклектична середньовічна фортеця, яка стоїть на горі вулканічного походження висотою 68 метрів. Він входить в п'ятірку європейських фортець, які ніколи не були взяті штурмом.

📌 Аккерманська фортеця, Білгород-Дністровський, Одеська область
Тут можна дійно гуляти годинами. Милуватися не тільки стародавньою середньовічною фортецею з величними оборонними стінами і баштами, а й лиманом.

📌 Цукровий замок, Харківська область
Білосніжний палац у готичному стилі- палацо-парковий комплекс Кеніга початку XIX століття.

📌 Замок Радомисль, Радомишльський район, Житомирська область
Це єдиний у світі замок з нерукотворним фундаментом: він стоїть на гранітній скелі часів палеоліту. Нині це приватний музейний комплекс з відтвореними інтер'єрами XVII—XIX ст, у складі которого є навіть і готель.

Перед поїздкою не забудьте попіклуватися про свого хатнього улюбленця, замовивши послугу перетримки. А з комфортом влаштувати тур по замкам легше з арендою авто. В цьому всьому допоможе GUP.UA 😊