GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
ВсіОрендаНовини

П'ять умов, чому оренда краще за покупку

26 Mar 2021

До сьогодні у суспільстві продовжують множитися міфи про те, що орендування будь-чого на певний термін часу є невигідним ділом. Однак якщо заглибитися у вивчення переваг та недоліків, то справа виглядає геть інакше.

Наша команда менеджерів GUP вирішила проаналізувати п’ятірку умов, за яким тимчасове користування предметами та послугами має суттєві преференції. Відзначимо, що за основу ми брали посередній аналіз пропозицій з покупки та співвідношення товарів, що беруться на прокат.

Умова перша. Ситуація з грошима.

Більшість переконана, що оренда – це як іпотека: коштує дорожче, аніж є, а включаючи термін оренди певного устаткування, то це нагадує хвіст «процентів», як кредит у банку. Однак все геть інакше – в середньому більшість прокатів тривають до 7 днів, тоді як з іпотекою та кредитом вдосталь мороки. Однак наріжний камінь тут – це гроші. Орендоотримувач платить лише за час прокату, а коли термін використання сплив або був завершений достроково, то користувач може сподіватися на повернення коштів за невикористаний час надання послуги.

Умова друга: фактор місця

Речі, які ви придбали, вимагають місця чи певної локації для зберігання. Оренда позбавляє зайвого головного болю: використання предметів чи послуг потрібні на певний проміжок час. Окрім того, часто власники виставляють оголошення не тільки з орендованими речами, які не втратити зацікавленості у замовників, але й вантажні чи раритетні товари. То ж, виграють всі.

Умова третя. Тестування модифікацій

Коли ви придбали товар, то обираєте чітко один різновид для власного комфорту. А що, якщо потрібен предмет з різноманітними модифікаціями чи різні моделі, до прикладу, тих же лиж, роверів чи чогось схожого? Тут оренда, на нашу скромну думку, виграє безальтернативно.

Умова четверта. Ремонт, гарантія та страхування

Власники товарів, котрі планують віддавати свої предмети в оренду, ретельно перевіряють технічний стан, функціональність та якість роботи. Більшість компаній навіть страхують чи надають гарантію якості роботи. Куплені товари, хоч і мають спочатку терміну придбання гарантію, однак після завершення терміну «захисту» від проблем,  ремонт, заміна деталей чи захист від непередбачених обставин лягає на плечі власника. А от лізингоотримувачі завжди вимагають якісний товар, навіть якщо йому вже «виповнилося» кілька років. То ж, тут оренда куди вигідніша.

Умова п’ята. Час – це гроші.

Скільки у вас займатиме пошук, покупка, доставка та отримання товару? Орієнтовно – від доби до трьох. А що пропонує оренда? За 20 хвилин ви замовили потрібну річ та узгодили умови користування, а вже протягом доби отримуєте пристрій чи механізм для своїх цілей. За ці дві доби вже зекономлено достатньо коштів та сил. І хто сказав, що зекономлений час не конвертується в кошти?

Підбиваючи підсумки, ми неодноразово переконувалися у тому, що оренда завжди вигідніше купівлі у короткостроковій та середньостроковій перспективі. Маючи купу переваг, радимо не боятися почати користуватися такими видом послуг. Адже оренда з GUP – це більше, ніж просто прокат. Це – можливість інвестувати, економити та обирати те, що дозволяє отримувати більше.