GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
ВсіОрендаНовини

Каршерінг та оренда авто: що краще і чому

02 Sep 2021

Розвиток справи прокату у великих містах триває. Наразі знайди потрібну чотириколісну техніку не складатиме проблем. На ринку пропозицій можна відшукати як шерінг, так і прокат. Однак які переваги та недоліки мають обидві сфери - про це поговоримо далі.

Каршерінг як феномен міської культури виник кілкьа років тому. Як працює цей сервіс? а допомогою софту ви шукаєте готове авто у певній локації за власним розташуванням та обираєте найближче. Сіли, поїхали, оплатили послуги за тарифом і лишили машину. Здається, все просто. Одначе цей вид користування автомобілем має свої переваги:

  • відсутність зайвої документації та паперів договорів;
  • онлайн-контроль та співпраця - від угоди до зменшення ціни на тариф двигуном;
  • гнучна ставка оплати послуг.

Серед недоліків варто віздначити неможливість обрати інше авто, якщо це не сподобалося. Також немає варіанту продовжити користування машиною на певні проміжки часу та за містом. Тривалі поїздки більше 24 годин та за межу міста в інше місто не завжди дозволені.

А ось оренда автомобіля - це геть інша історія. Практика прокату машин існує з моменту появи цих засобів пересування. Та й недоліки каршерінгу є суттєвими переваги оренди. Це:

  • вибір машини для поїздки за маркою, ціною та завданнями;
  • договір з компанією-прокатником, який дозволяє оглянути всі параметри машини та внести її в документ у різних випадках;
  • повне техоблуговування зі сторони власника авто;
  • підтримка клієнтів у певних екстремальних ситуаціях.

Саме тому автомобіль на прокат має суттєві плюси над каршерінгом, однак програє йому в своїх особливостях як їзда містом на короткі дистанції та більш доступна ціна. Оренда виграє за рахунок тривалості послуги, офіційних документів та підтримки клієнта у будь-якому форс-мажорі.

GUP пропонує тиснути СЮДИ. Тут є сотні пропозицій на оренду авто за доступними цінами.

Дорогі та звичайні машини, екстраклас та кежуал, різноманітні кольори та моделі - все є тут.

Шукайте, орендуйте, отримуйте задоволення від оренди. 

До наступних зустрічей!