GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
ВсіОрендаНовини

GUP.UA взяла участь в підтримці української короткометражки “Фантом”

25 Jun 2020

Новий проєкт!

 

Команда GUP.UA не гаяла час під глобального локдауну та продовжила працювати в різних нових напрямках у період пандемії COVID-19. Покращуючи роботу над спектром нових сервісів та послуг, ми паралельно приєдналися до нового проєкту українського продакшну Brave Film Production, котрий відомий багатьом шанувальникам кіномистецтва. 

 

Саме під час пандемії митцям прийшла ідея створити непересічний та унікальний короткометражний фільм, який ми рекомендуємо до перегляду. 

 

Фантом: про що цей міні-фільм

 

“Фантом” - це багатолике явище, яке немає звичного пояснення. Багато хто сприймає це слово по-різному, однак пандемія коронавірусу наочно продемонструвала нове значення цього слова. 

 

Ця коротка історія розповість вам, яким чином невидимий ворог здатний руйнувати звичне життя та позбавляти людей уважності в ці непрості часи. Короткометражний фільм ще раз покаже, як правильно зрозуміти всю серйозність та міць невидимого ворога, для якого немає ніяких обмежень у віці, соціальному статусі та політичних симпатіях кожного з нас.

 

Фільм пронизаний атмосферою безлюдності міст, невимовного жаху, відчуття постійної небезпеки та безвиході. Лише власна уважність та відповідальність дозволить зрозуміти суть Фантома, оминути його найжахливіші наслідки та зберегти своє життя у непрості часи, з якими зіткнулося все населення земної кулі.

 

Навіть після темряви обов’язково настає світло. Тому фільм “Фантом” наочно доводить, що не варто впадати у відчай, складати руки та здаватися. Потрібно лише знати ворога, його силу та можливості. А знаючи це, з’являється надія, що його буде подолано, а цей цінний урок буде назавжди вивчений людством.

 

Наостанок. Важлива інформація!

 

Дорогі друзі! 

 

Останні кілька тижнів в червні кількість хворих на COVID-19 в Україні продовжує зростати, а щоденна статистика констатує, що за останні дні загальне число інфікованих збільшується на майже 800-1000 осіб щодобово. Скасування певних обмежень, які почали впроваджувати після 11 травня, були багатьма сприйняті як повне скасування карантину. Це НЕ ОЗНАЧАЄ, що небезпека минула і можна легковажно сприймати ці дані МОЗ як звичайні цифри.

 

Це стосується всіх нас. Тому ми закликаємо усіх одягати маски, постійно обробляти руки після контакту з поверхнями за допомогою гігієнічних засобів та антисептиків, уникати масових скупчень людей, тримати соціальну дистанцію 1.5 метри.

 

Безвідповідальне ставлення до власної безпеки та пандемії може призвести до летального наслідку. Будьте уважні та обережні, адже вірус ще не відступив і не існує поки вакцини від цієї недуги. Тільки ваша уважність та відповідальність допоможуть пройти цей нелегкий шлях пандемії.

 

Бережіть себе та своїх близьких.

З повагою, команда GUP.UA

 

Короткометражний фільм "Фантом"