GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
Портал оренди та прокату товарів та послуг
ВсіОрендаНовини

GUP.UA допоможе з перетримкою ваших улюбленців

29 Oct 2021

Часто господарі абсолютно різних хатніх тварин стикаються з однаковою проблемою: немає на кого залишити свого малого бешкетника. Спонтанні подорожі, це не про цих людей. Бо перш за все хвилюють думки не про те, чи відповідає багаж дозволеним розмірам авіакомпанії, а кого попросити подивитись за котом. Чи песиком, черепашкою, папугою, і т.д. Як-то кажуть, необхідне підкресліть. Сучасний темп життя спонукає на пошук оперативних та комфортних рішень. І не за всі гроші світу щоб.

Саме тому ми в GUP.UA вирішили прийти на допомогу і запустили новий напрямок — послугу з перетримки тварин. Віднині ви можете з впевненістю довірити своїх улюбленців професіоналам GUP.UA.

Про що це? Перетримка - це тимчасовий дім для улюбленця, кваліфікована поміч з розміщення тварини в спеціалізованому зооготелі або звичайній квартирі з належним доглядом сітерів поки господар відсутній. На GUP.UA можна замовити послугу з  перетримки:

  • собак; 
  • кішок; 
  • гризунів,
  • птахів;
  •  рептилій. 

З таким рішенням можна видихнути і спокійно планувати свої відпустки та просто короткі відїзди.

Зооготелі, кваліфіковані сітери з ветеринарною освітою, звичайні  любителі тварин, які можуть і хочуть за символічну плату посидіти з вашим улюбленцем - на GUP.UA є різні пропозиції залежно від вашого запиту. Звичайно до послуг перетримки входять базові послуги та догляд: вчасно / згідно розкладу нагодувати, вигуляти, попіклуватись про гігієну, розважити та погратись з тваринкою. 

А якщо ви з іншої сторони цього питання і бажаєте запропонувати свої послуги сітера, то це знак - час розмістити своє оголошення у нас на порталі.