GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
ВсіОрендаНовини

Дитинство не минає – воно повертається! Разом з орендою приставок та консолей на GUP!

11 Aug 2021

Привіт, друзі!

З вами команда GUP на зв’язку. Знаємо, що давненько нічим новим не радували вас. Сьогодні хочемо повернути всіх у ті часи, хто пам’ятає своє захоплення від ігрових консолей та приставок. Адже консоль – це не просто забавка чи гра, це – цілий світ пригод та юності, емоцій та незабутніх спогадів.

Нещодавній тренд на домашні платформери знову нагадав до нас. Точніше, зайшов з ноги у двері, гучно гримнувши ними, та нагадав про себе. Чому так? А вся справа в тому, що вже все встиг(ла) зробити. Звичні комп’ютерні іграшки та «цяцьки» на смартфонах відверто набридають. Під час карантину вже перечитано купу книжок, Netflix вже набив оскомину від сили силенної серіалів, а Spotify нечасто радує чимось крутим. Хочеться чогось, що витягне зі звичного обігу життя.

От чому не повернутися в старе-добре дитинство чи юність. Тільки згадайте - гумочки на кнопочних геймпадах постійно зламувалися від активних шутерів чи файтингів. Мами чи тато сварили, щоби не грав часто і не спалив кінескоп на телевізорі (хоча як це могло бути, якщо це треба хіба молотком чи сокирою бити по екрану!). Посиденьки натовпом друзів перед крутеньким пригодницьким квестом - звичайно, що було. А здійснити забійне комбо або фаталіті в Mortal Kombat? (Досі пам’ятаєте те феноменальне «Finish him!»?).

У нас є можливість запропонувати вам нагадати, як це воно. Отож, ми пропонуємо орендувати:

  • Ігрові приставки. На будь-який смак. Nintendo, SEGA, PlayStation, XboX . Те, що треба кожному трушному геймеру.
  • Ігри до приставок. А яка консоль працюватиме без цього? Жодна! Тому підберіть собі з кільканадцять «цяцьок» на свій смак.
  • Ігрові консолі. Останнє слово в сучасному світі геймерів. Тут є все те, що зараз цінується звичайними та топ-геймерами.
  • Аксесуари та комплектуючі. А якщо вас буде більше двох, а хочеться дійсно влаштувати зарубу? Зайвий геймпад, джойстик чи автокермо для гонок не завадить. Обирайте під себе.
  • Окуляри VR. А якщо так – чому би не побачити світ гри в повному вимірі, своїми очима? Знайшовши пристрої для віртуальної реальності, гра буде йти просто бомбезно та круто.

Ну то як – гайда грати? Якщо згодні та готові, обирайте, орендуйте та беріть. Адже GUP – це місце, де приємні спогади та радість завжди поруч. Завжди зручно та доступно, економія коштів, збереження свого часу. А ще купа приємних бонусів, служба підтримки, доставка і багато чого іншого.

Тому порада – прибережіть нерви не для прокату та незрозумілих ресурсів. За це потурбуємося ми, ваш улюблений портал оренди GUP.

Збережіть всі емоції та сили для ігор, друзі! Вони вам ще ой як знадобляться!

До зустрічі!