GUP - аренда и прокат
Скачайте наше приложение
ВсеАрендаНовости

Безлюдний Манхеттен: 30 000 пустих квартир та обвал цін на оренду

27 Oct 2020

Тепер середня ціна оренди квартир на Манхеттені становить $ 2990 за місяць. Forbes зазначає, що це найнижчий показник з 2011 року. Тенденція невтішна: на початку жовтня на Манхеттені пустували 30 000 квартир. У вересні лише 15000 квартир, і це вже було найгіршим показником за всю історію ведення цієї статистики.

 

Що тільки не вигадують лендлорди аби швидше знати орендаря, наприклад, за умови довгострокової оренди помешкання, пропонують три місяці безкоштовного проживання. Справи у манхеттенських орендодавців — не дуже, адже ще місяць тому максимальна пропозиція безкоштовної оренди становила 60 днів. В цьому місяці у 45% оголошеннях про оренду житла на Манхеттені є пункт про знижку. Через пандемію Нью-Йорк переживає економічну кризу.

 

За даними Forbes, зараз зачинено більшість ресторанів та культурних центрів, залишилися без роботи 16% ньюйоркців, цей показник в рази вищий, ніж у середньому по США. Більшість компаній перейшли на віддалений режим роботи, тому у працівників немає потреби жити поряд з офісом, винаймаючи квартиру в діловому центрі Нью-Йорка. Перевага надається передмістям, адже орендувати житло там значно дешевше.