GUP - оренда і прокат
Скачайте наш додаток
Портал оренди та прокату товарів та послуг
ВсіОрендаНовини

5 порад як зустріти Новий рік та заробити на цьому

03 Dec 2021

Для більшості з нас святковий сезон завжди йде поряд з великим витратами: подарунки, приготування, декор... Інколи й страшно рахувати. Тому спішимо на поміч з порадами як не тільки повною мірою відсвяткувати Новий і точно щасливий рік, а й ще заробити на цьому.

1. Образ на святкування

У вас є святкова сукня/костюм у гарному стані, вдягали декілька разів, бо немає приводу або з якихось інших причин просто лежить без діла? Час здати в оренду. За декілька днів ви навіть можете заробити собі на нове вбрання чи також орендувати.

“В Новий рік в новому вбранні” - такий лозунг швидкої моди створений заради підвищення продажів одягу, на котрий завищили ціну. Бо святкове ж, плюс, нова колекція. Це не ок ні для екології, ні для вашого гаманця. Та і в більшості випадків помпезна сукня зі шлейфом та блискітками більше ніколи не буде вдягнена, хоч неймовірно гарна. А от орендувати таку - буде кльово і вигідно (для усіх сторін). До речі, це теж вважається за нове, бо ви в цьому ще не були)

Різдвяні вихідні для багатьох є традицією відвідин гір. Тож, якщо маєте гірське спорядження та екіпірування, сміливо здавайте в оренду і заробляйте на цьому попиті.

2. Розваги на святкові дні

Однією з найпоширеніших розваг для компаній є настільні ігри. Можливо й у вас є навіть декілька, бо на одній складно зупинитись. Та й скільки сотень раз підряд можна грати в одну? На GUP.UA можна здати в оренду свої ігри та взяти на день-другий нову для себе. І зекономити, і заробити, і спробувати нову гру, що давно хотілось. Одні плюси!

3. Приємна компанія

На час відпустки та святкових мінівихідних часто господарям немає з ким лишити свого хатнього улюбленця. Якщо залишаєтесь вдома, любите тварин та готові для такої теплої відповідальності - пропонуємо вам подумати про надання платних послуг з перетримки тварин. Котики, собачки, пернаті та інші дорогі серцю домашні улюбленці теж хочуть весело і атмосферно провести різдвяні свята. Як щодо такої компанії?

4. Декор та технічна частина

Список корисного обладнання для блогерів: софтбокси, студійне освітлення, кільцева лампа, штатив, навіть колонка та проектор - все це має неабиякий попит у святкові дні. Чому? Всі хочуть як найякісніше закарбувати своє святкування і так, аби не купувати зайвого. А хтось просто хоче зняти тематичний контент, що попаде в тренди. Вечірка завжди супроводжується тією чи іншою технікою - від освітлення для якісних фото до проектору для перегляду атмосферних фільмів.

Та і новорічні свята неможливо уявити без декору. Тож маємо цілих дві величезні ніші для того, аби заробити на здачі в оренду. З GUP.UA можна здати буквально все.

5. Санта Клаус, Дід Мороз та допомога

І не забувайте, що можна зробити надаючи послуги, що необхідні людям в новорічний час: візит вакцинованого Діда Мороза, відеопривітання від Санти, послуги кухаря, водія, домашнього майстра, офіціанта, клінінгу, фотографів та відеографів та навіть спробувати плести різдвяні віночки на замовлення.

Обирайте той спосіб заощадження та вигідної зустрічі Нового року, що підходить саме вам. Але по-секрету: можна обрати всі п’ять!